Bugün: 1 Temmuz 2015
Döviz kurları geçici olarak yayınlanmıyor.
Künye | Detaylı Arama
Şanlıurfa'dan Türkiye'ye ve Dünya'ya Açılan Güncel Haber Sitesi...
Şanlıurfa'dan Türkiye'ye ve Dünya'ya Açılan Güncel Haber Sitesi...
kolsuzoğlu petrol
 
2 Mayıs 2013 - 15:20:36 - 790 günlük
Yazı boyut
 
Gebze Anadolu Lisesi, Şanlıurfa Mehmet Hacıbozanoğlu Okulu ile Kardeş Oldu

Milli Eğitim Bakanlığınca başlatılan kardeş okul kampanyası çerçevesinde Kocaeli-Gebze Anadolu Lisesi, Şanlıurfa Merkez Mehmet Hacıbozanoğlu İlköğretim Okuluna kardeş okul oldu.


Şanlıurfa Merkez Mehmet Hacıbozanoğlu İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Özlem Kuşçuoğlu’nun girişimleri sonucu Kocaeli-Gebze Anadolu Lisesi Öğrencileri ve öğretmenleri kendi aralarında toplamış oldukları koliler dolusu kırtasiye, oyuncaklar,  Şanlıurfa Merkez Eyübiye Mahallesinde bulunan Mehmet Hacıbozanoğlu İlköğretim Okulunda okuyan öğrencilere ve özellikle de Suriye’den gelen ve burada eğitimlerini devam ettiren öğrencilere Okul Müdürü Orhan BARSAN tarafından dağıtıldı.
 
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Mehmet Hacıbozanoğlu İlköğretim Okulu Müdürü Orhan BARSAN “Bugün burada çok mutlu bir günü yaşıyoruz. Okulumuz Sosyal Bilgiler öğretmeni Özlem KUŞÇUOĞLU Hocamızın girişimleri sonucunda Gebze Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenlerin kendi aralarında toplamış oldukları kırtasiye ve oyuncaklar dolusu kolileri teslim aldık. Teslim aldığımız bu eşyaları okulumuzda okuyan fakir ve özellikle Suriye’den gelen ve okulumuzda eğitimlerin sürdüren öğrenciler dağıtacağız. Ben bu “Kardeş Okul” kampanyasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Kardeş Okul kampanyasıyla yapılan bu çalışmalar neticesinde ülkemizin batısında yer alan okullarla doğusunda bulunan okullar kaynaşmakta, öğretmen ve öğrenciler de görüş alışverişinde bulunmaktadırlar.
 

2 Mayıs 2013 - 15:20:36 - 790 günlük
Ekleyen editör:
C.Cahit Coşkun

Yorumlayan: [0] Kategori: [Eğitim] [Yazdır]
Bu için henüz yorum yapılmamış veya yorum onaylanmamış.

[ Yorum yap ]

Tüm hakları saklıdır © 2011 - 2015 www.urfahaberhatti.com Sitemiz yanlızca internet üzeri'nden yayın yapar.
Sitede yer alan yazılardan yazarları ve kaynakları sorumludur. yayınlanan haber,yazı ve yorumlardan, yazarları sorumludur.
ww.urfahaberhatti.com ile herhangi bir bağlantı kurulmaz. Sitemiz sorumlu degildir.
Sitede yer alan bütün içerikler izinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Siteye eklenen yorumlarda; kişi yada kuruluşları suçlayıcı, aşağılayıcı, küçük düşürücü veya iftira niteliğinde olan, halkı kin ve düşmanlığa sevk eden, din, dil ve ırk ayrımı yapılan veya polemik oluşturacak şekilde ifadeler kullanılması yasaktır.