5.06.2020 - 05:58 | Son Güncelleme: 23.10.2019 - 15:27

LAÜ den urfahaberhattina Ziyaret

Kıbrıs Lefke Üniversitesi Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilcisi Mehmet Güneş ve Kıbrıs Lefke Üniversitesi Güneydoğu Anadolu Bölge tanıtım sorumluları Burçin Behram ve Bahar İzol, urfahaberhatti.com’u ziyaret etti.

LAÜ den urfahaberhattina Ziyaret
0 Sitene Ekle

Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçesinde faaliyet gösteren wwww.urfahaberhatti.com internet haber sitesini ziyaret eden Kıbrıs Lefke Üniversitesi Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilcisi Mehmet Güneş ve Kıbrıs Lefke Üniversitesi Güneydoğu Anadolu Bölge tanıtım sorumluları Burçin Behram ve Bahar İzol, urfahaberhatti.com Genel yayın Yönetmeni ve Yazı İşleri Müdürü C.Cahit Coşkun ile bir süre sohbet ettiler. urfahaberhatti.com Genel yayın Yönetmeni ve Yazı İşleri Müdürü C.Cahit Coşkun, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, misafirlerine teşekkür etti. Coşkun, Kıbrıs Lefke Üniversitesi Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilcisiliğinin çalışmalarında başarılar diledi.

Lefke Avrupa Üniversitesi Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilcisi Güneş, ise şu bilgileri vardi:

Lefke Avrupa Üniversitesi 1989 yılında Kıbrıs Bilim Vakfı tarafından kurulmuştur.1990 Yılında resmen faaliyete geçen bir devlet üniversitesidir. Avrupa Lefke Üniversitesi ‘nin tüm programları Türkiye Cumhuriyeti Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) tarafından tanınan üniversite olup 11 Fakülte 4 Yüksek okul , 3 Meslek Yüksek Okulu ve 1 Enstitü bünyesinde, 84 önlisans ve lisans, 28 yüksek lisans ve 15 doktora programında eğitim veriyor.

Biz Lefke Avrupa Üniversitesi Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilciliği olarak bölgemizde faaliyet vermekte olup ofisimiz haftanın 6 günü bölge insanımıza hizmet veriyoruz. Bölge çapında ve ilimiz bazında şimdiye kadar birçok alanda mezun vermiş olup öğrencilerimize de halen yakinen ilgilenmekteyiz.”

Yazarlarımız
 • C.Cahit Coşkun Karaköprü Belediyesi Taziye Evini Markete Dönüştürdü
 • Şener Mengene DEPREM ÖLDÜRMEZ BİNA ÖLDÜRÜR
 • İsa Güneş SEÇİM BİTTİ KARLAR ERİDİ –
 • Yüksel Gög Şanlıurfada Seçim Havası Yok
 • Reşit Babacan HAYALİMDEKİ OKULUM
 • Abdulkadir Sansak ÇEHRENİN İKİ TÜRLÜSÜ
 • Mehmet Tarhan ADİL YÖNETİM ANLAYIŞI
 • musti Seçim Yaklaştı Vatandaş Hatırlandı...
 • Hüseyin Kolsuzoğlu FAİZ VE TEFECİLİK
 • Tüm hakları saklıdır © 2011-2020 www.urfahaberhatti.com Sitemiz yanlızca internet üzeri'nden yayın yapar.
  Sitede yer alan yazılardan yazarları ve kaynakları sorumludur. yayınlanan haber,yazı ve yorumlardan, yazarları sorumludur.
  ww.urfahaberhatti.com ile herhangi bir bağlantı kurulmaz. Sitemiz sorumlu degildir.
  Sitede yer alan bütün içerikler izinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Siteye eklenen yorumlarda; kişi yada kuruluşları suçlayıcı, aşağılayıcı, küçük düşürücü veya iftira niteliğinde olan, halkı kin ve düşmanlığa sevk eden, din, dil ve ırk ayrımı yapılan veya polemik oluşturacak şekilde ifadeler kullanılması yasaktır.